Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Taktyka - Przejmowanie wioski

Go down 
4 posters
AuthorMessage
LeveL_ZerO
VII One of Seven
VII One of Seven
LeveL_ZerO


Number of posts : 110
Age : 39
Registration date : 2008-09-25

Taktyka - Przejmowanie wioski Empty
PostSubject: Taktyka - Przejmowanie wioski   Taktyka - Przejmowanie wioski I_icon_minitimeFri 24 Oct - 12:56

Poszukałem trochę w Googlach o Plemionach znalazłem parę ciekawych rzeczy takie jak np. taktyka. Postanowiłem się podzielić tą informacja może komuś się przyda. Poniższy teks nie jest mój został w klejony z tej strony


Przejmowanie wioski

Przejmowanie wioski polega na wysyłaniu szlachcica tak długo żeby poparcie przeciwnika spadło do zera lub niżej.

Jak przejąć wioskę? - Należy najpierw wypatrzyć dobrą wioskę(powyżej 2 tyś. punktów) a potem wysłać zwiad. Wysyłamy na niego wojsko i niszczymy mu armie. Po zniszczeniu jego armii wysyłamy wojsko ze szlachcicem. Radze wysyłać szlachtę jak najszybciej bo nie wiadomo czy ma znajomości w okolicy. Po przejęciu wioski radze wysłać sobie na pomoc trochę wojska dopóki nam poparcie nie wzrośnie do 40-50.
Back to top Go down
mmateusz
VII One of Seven
VII One of Seven
mmateusz


Number of posts : 57
Registration date : 2008-09-23

Taktyka - Przejmowanie wioski Empty
PostSubject: Re: Taktyka - Przejmowanie wioski   Taktyka - Przejmowanie wioski I_icon_minitimeFri 24 Oct - 14:30

zanim sie wysle wojsko ze szlachcicem polecam wyslac conajmniej ze 3 razy bez szlachty aby rozwalic wojska. jeden raz nie wystarczy bo moze miec takze wojska poza wioska
Back to top Go down
Hyrul
VII One of Seven
VII One of Seven
Hyrul


Number of posts : 147
Registration date : 2008-09-17

Taktyka - Przejmowanie wioski Empty
PostSubject: Re: Taktyka - Przejmowanie wioski   Taktyka - Przejmowanie wioski I_icon_minitimeFri 24 Oct - 14:38

ale nie wysylajcie szlachcica samego ! tylko z maxymalna iloscia wojsk. apropo sluchajcie sie mateusza slyszalem ze on wie co robi lol! lol! lol!
Back to top Go down
https://isahsen.forumotion.com
sebek666
VII One of Seven
VII One of Seven
sebek666


Number of posts : 98
Registration date : 2008-09-22

Taktyka - Przejmowanie wioski Empty
PostSubject: Re: Taktyka - Przejmowanie wioski   Taktyka - Przejmowanie wioski I_icon_minitimeFri 24 Oct - 15:54

dobrze korian ze wstawiasz takie posty Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Taktyka - Przejmowanie wioski Empty
PostSubject: Re: Taktyka - Przejmowanie wioski   Taktyka - Przejmowanie wioski I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Taktyka - Przejmowanie wioski
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Taktyka - Farming

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: General Discussion. :: Plemiona - Generalne Pytania-
Jump to: