Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 _|WP|_ - matiz777

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Hyrul
VII One of Seven
VII One of Seven
Hyrul


Number of posts : 147
Registration date : 2008-09-17

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeMon 3 Nov - 20:29

Quote :
mattiz777 dnia 01.11. o 22:28
Witam
Jeden z moich członków plemienia poinformował mnie, że właśnie pan go atakuję czyli Tordeos i raczej masz zamiar wziąć jego wioskę.Proszę Cię o przerwanie ataków i odpuszczenie sobie jego wioski, gdyż szkoda tak dobrego gracza. Posiadasz już kilka wioskę i na pewno zdobędziesz jeszcze wiele, ale możesz tą jedną sobie odpuścić.

Zwrócimy jako sojusz surowce za wojsko które straciłeś na atak .
Tylko proszę zaprzestań ataki i dać innemu graczowi szanse gry.


potym poprostu zabiłem kolesia i dostałem taki komunikat od pana Matiza Smile


Quote :
mattiz777 dziś o 14:18
Widzę że wasz sojuszu jest nie daleko nas i przy okazji składa się z kilku dobrych graczy.Mam propozycję wiem że pewnie nie będziecie chcieli ale tworzenie jednego sojusz mogło by dać wiele.Oczywiście wy do nas ( OMFG LOLLOL ŻAL CZŁOWIEKU OGARNIJ TEMAT) .Jeśli nie chcecie to proponuję podpisać pakt sprzymierzeńczy .

moja odp.
Quote :

Hyrul dziś o 17:33
ahhh. już zjadłem waszego dyplomate i dalej chcecie sojusz? Człowieko zjechałem ci officera a ty go wogóle niechcesz pomścić? Śmiech, poprostu wileki smutny smętny Żal.

Pozdrów kolegów.

o i polecam zarejestrowanie na naszych forach.
isahsen.forumotion.com



koleś naprawde przegioł pałe....
jego dyplomaty już niema mamy średnią dwa razy jego on chcę żebyśmy weszli do nich.


_|WP|_  -  matiz777 LOLOLOLOL


pozdr.
Back to top Go down
https://isahsen.forumotion.com
LeveL_ZerO
VII One of Seven
VII One of Seven
LeveL_ZerO


Number of posts : 110
Age : 39
Registration date : 2008-09-25

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeMon 3 Nov - 23:11

Very Happy nie no koleś wymiata powinien zmięć nazwę plemienia na NIE ATAKUJCIE NAS Very Happy - PROSZĘ Smile. zamiast kolesiowi pomoc z drużyny to wysyła prośbę i to ma być gra. Żenada
Back to top Go down
Hyrul
VII One of Seven
VII One of Seven
Hyrul


Number of posts : 147
Registration date : 2008-09-17

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeTue 4 Nov - 0:17

Smile coś tam było wysłane mi się zdaje ale wpadło pod Koła czołgu który się nazywa Hyrul.
Back to top Go down
https://isahsen.forumotion.com
sebek666
VII One of Seven
VII One of Seven
sebek666


Number of posts : 98
Registration date : 2008-09-22

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeTue 4 Nov - 10:22

Żałosne lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
mattiz777




Number of posts : 1
Registration date : 2008-11-03

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeThu 6 Nov - 0:41

hmm..

Po pierwsze jak mamy wysłać wsparcie jak plemie jest nowo założony i większości członków dopiero co zaczęło grać wiec skąd mamy mieć wojsko obronę jak dopiero się tworzy.
Po drugie jako tymczasowy przestawicie plemienia mam prawo do negocjacji z osobą która atakuję mojego kolegę z plemienia.
Po trzecie wejście do naszego plemienia to była tylko sugestia a zresztą jeśli byś zauważył to pytałem czy możemy podpisać pakt, ale po tym co widzę to nie ma sensu...
Back to top Go down
Hyrul
VII One of Seven
VII One of Seven
Hyrul


Number of posts : 147
Registration date : 2008-09-17

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeThu 6 Nov - 2:53

zgadza się, potym co ja widze nie ma sensu.


ale pzdrówko.

fajna wiocha.
Back to top Go down
https://isahsen.forumotion.com
LeveL_ZerO
VII One of Seven
VII One of Seven
LeveL_ZerO


Number of posts : 110
Age : 39
Registration date : 2008-09-25

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeThu 6 Nov - 14:50

jak każdy by tak negocjował i paktował to co to za gra
Back to top Go down
sebek666
VII One of Seven
VII One of Seven
sebek666


Number of posts : 98
Registration date : 2008-09-22

_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitimeSat 8 Nov - 12:36

dobra panie matiz ale jak my zalozylismy plemie to odrazu na poczatku tez nas atakowal koles ale dalismy rade jako plemie a nie jako pojedynczy gracze a ty poprostu miales w dupie to ze twoj kolega zginal i dalej chciales kombinowac zeby hyrul byl w twoim plemieniu farao farao
Back to top Go down
Sponsored content





_|WP|_  -  matiz777 Empty
PostSubject: Re: _|WP|_ - matiz777   _|WP|_  -  matiz777 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
_|WP|_ - matiz777
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: General Discussion. :: Zażalenia-
Jump to: