Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dobry początek

Go down 
2 posters
AuthorMessage
LeveL_ZerO
VII One of Seven
VII One of Seven
LeveL_ZerO


Number of posts : 110
Age : 39
Registration date : 2008-09-25

Dobry początek Empty
PostSubject: Dobry początek   Dobry początek I_icon_minitimeFri 24 Oct - 22:33

Dobry start to podstawa. Rozwiń się szybko i dominuj w swoim sąsiedztwie!

Od momentu zalogowania się macie 5 dni ochrony. W tym czasie nie będziecie atakowani, więc polecam się skupić tylko na budynkach wydobywających surowce (i oczywiście pilnować, aby starczyło wam miejsca w magazynie).
W 5. dzień należy wznieść piedestał i po kliknięciu na niego wyprodukować paladyna/rycerza.
Jest to bardzo dobra i tania jednostka jak na początek gry.
Następnie podnieść ratusz do 3. poziomu oraz wybudować koszary.
Gdy będziemy mieli do dyspozycji pikiniera i miecznika należny zacząć ich produkować, przy czym w proporcji pikinier 1, miecznik 2.
Starając się utrzymywać jednocześnie proporcje ilości wojska w stosunku do posiadanych punktów (na każde 100pkt. należy mieć ok 20 do 50 wojska)
Jeżeli mamy 500 pkt i posiadamy armie złożoną ze 100 wojska to należy mieć ok 30-40 pikinierów i 60-70 mieczników.
Armia złożona w takiej proporcji przy 500 pkt, zapewnia dobra ochronę przed graczem, który ma 500 - 1500 pkt.
W późniejszej fazie dopiero wybudujemy łuczników, a wtedy proporcje będą troszkę inne, ale o tym później.
Back to top Go down
Hyrul
VII One of Seven
VII One of Seven
Hyrul


Number of posts : 147
Registration date : 2008-09-17

Dobry początek Empty
PostSubject: Re: Dobry początek   Dobry początek I_icon_minitimeSat 25 Oct - 11:10

to jest tylko opinia jak zastartować ja użyłem całkowicie inne taktyi i nie jest aż tak źle u mnie
Razz
Back to top Go down
https://isahsen.forumotion.com
 
Dobry początek
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: General Discussion. :: Plemiona - Generalne Pytania-
Jump to: